Přihrávka roku: Benn poslal Benna v oslabení vstřelit krásný gól [VIDEO]

Dallas Stars letos baví své fanoušky víc, než za posledních několik let dohromady. Především výkony Benna a Seguina jsou tak výjimečné, že z minulých let průměrného týmu dělají v letošním roce nejlepší kádr celé Západní konference.

Fanoušci z Texasu si dopřávají krom spousty vítězství i hory branek – Dallas je druhým nejčastěji skórujícím týmem letošní sezony NHL. Takže příznivci týmu Hvězd si užívají po čase opravdu příjemné chvíle. A bavit se hokejem mohli i během posledního utkání. To jejich milovaný klub sice prohrál s Ottawou celkem jednoznačně 4:7, ale moment z 6. minuty třetí třetiny se jim určitě zaryl hodně hluboko do paměti.

Odehrála se totiž dost možná nejkrásnější a nejstylovější přihrávka aktuální sezony.