Sázejte na šlágr NHL, Anaheim vyzve Chicago


Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks

Kurzy: 2,50 - 3,70 - 2,50

Souboj těžkých vah, dvou nejlepších týmů celé NHL. Díky rekordu se mluvilo hlavně o Chicagu, jenže Kačeři jsou neméně nebezpečným týmem. Na lídra soutěže ztrácí pouze pět bodů, přičem má o jeden zápas méně.

Obě mužstva spojuje kromě fantastické sezony i několik dalších faktorů. Nedávno vyhráli Stanleyův pohár a namísto výrazných individualit sází na týmové pojetí. Vrchol hráčských statistik okupuje z každého klubu jen jeden hráč: Anaheim táhne kapitán Ryan Getzlaf, Blackhawks zase Patrick Kane.

Sázet na vítěze je hodně riskantní, utkání může skončit jakkoliv, a takmnohem jistější bude sázka na počet gólů. Na to, že padne tři nebo méně branek, vypsali naši bookmakeři kurz 4,30!

Colorado Avalanche - Dallas Stars

Kurzy: 2,35 - 3,75 - 2,65

Jestli hraje Anaheim s Chicagem o post nejlepšího týmu NHL, Colorado a Dallas trápí přesně opačný problém. Ještě před deseti patácti lety šlo o nejlepší mužstva ligy, dnes jsou to otloukánci.

Dallas i přes opory Benna a Jágra uzavírá Pacifickou divizi, Colorado je vůbec nejhorším klubem Západní konference. Získalo méně než 43% možných bodů a poslední čtyři utkání jednoznačně prohrálo. Naděje na play-off se vzdaluje a zdecimovaný tým už nemá moc času na procitnutí.

Hvězdy šanci mají, zvlášť když z posledních tři utkání jedno vyhrály a se silným Anaheimem vybojoval bod.