Souboje týmů na vlně a tápajících, vsaďte si na střelce typu Marleau či Hossy


Start zkrácené sezóny NHL už leccos naznačil. V dobré pohodě jsou týmy jako San Jose či Chicago. Můžete si také vsadit na probuzení úřadujících šampionů.

01:00 Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings 2,90 - 3,75 - 2,20

Kings zatím vůbec nenavazují na to jak, skončily minulou sezónu. S takovou to budou mít s obhajobou těžké. Ani Columbus není v dobrém rozpoložení, v tabulce Západní konference je před svým soupeřem jen o bod.

Nejproduktivnějším hráčem Blue Jackets je zatím obránce Tyutin, což mluví za vše. Kings jsou velice dole ve statistice ligy, co se týče vstřelených branek, inkasovaných branek, přesilovek a ani oslabení nejsou slavná. Uvidíme, co předvedou při druhém utkání z venkovní tour. Pokud věříte úřadujícím šampionům, že probudí, a že třeba vstřelí více než 2,5 branky v kurzu 1,77. Můžete si vsadit i na nejlepší střelce obou týmů Anisimova (Columbus) či Browna (LA).

04:30 San Jose Sharks - Chacago Blackhawks 2,25 - 3,75 - 2,80

Sedm výher a dvě porážky mají shodně na kontě oba týmy, které jsou ve velké formě a vévodí Západní konferenci. San Jose doma prohrálo jen jednou, ale Blackhawks mají venku také výbornou statistiku 5-2.

V utkání se nabízí vsadit na jednotlivé hráče. Z devíti utkání má Patrick Kane 13 bodů, Marián Hossa 10, Thorthon a Marleau 14 bodů. Vzhledem k produktivitě těchto hráčů se nabízí i sázka na větší počet branek například více než 5,5 branek je v kurzu 2,02, v posledních pěti vzájemných utkáních se totiž oba celky nad tuto hranici dostaly třikrát.

Na další utkání úterního programu si vsaďte zde.