Startuje NHL! Úřadující šampioni, Jágr a další Češi v akci


První z 48 kol je na startu a bude se na co dívat. Jaromír Jágr v akci, Kings začnou s obhajobou Stanley Cupu, derby mezi Flyers a Penguins. Na tyto zajímavé utkání jsou vypsány lákavé kurzy, tak neváhejte a vsaďte si.

21:00 Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks 2,25 - 3,80 - 2,75

LA Kings začíná svou pouť za obhajobou prvenství z minulého ročníku. V prvním utkání bude Kings chybět Anže Kopitar, který si během výluky přivodil problémy s kolenem. Patrick Kane během výluky působil ve Švýcarsku, v Davosu a jako rozehraný je připraven opět s Jonathanem Toewsem táhnout Chicago. Blackhawks naposledy v Staples Centre zvítězili v listopadu 2011. K vidění bude souboj vítězů z minulého ročníku a vítězů z roku 2010.

21:00 Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins 2,50 - 3,95 - 2,40

V dresu Flyers na led vyjede hvězda Claude Giroux a Čech Jakub Voráček. Po zdravotních problémech už je fit i hvězda Sidney Crosby a je připraven pomoci "tučňákům". Spoléhat se bude také na nejproduktivnějšího muže základní části minulé sezóny, Jevgenije Malkina, který se rozehrál v Rusku v Magnitogorsku. Před Tomášem Vokounem dostane v brance příležitost pravděpodobně Marc-Andre Fleury, jehož určil trenér Bylsma jedničkou. 

V minulé sezóně ze tří vzájemných utkání v základní části zvládli Flyers dvě. Oba týmy se potkají poprvé od play off z minulé sezóny, ve vzájemném měření byli opět úspěšnější Flyers v poměru 4:2. Rivalové z východního pobřeží mají o motivaci postaráno.

02:05 Dallas Stars - Phoenix Coyotes 2,35 - 3,75 - 2,65

Zajímavý zápas především pro českého fanouška. V dresu Dallasu se představí Jaromír Jágr. Na druhé straně se můžeme těšit na Zbyňka Michálka a jako kapitán se bude snažit do play off "kojoty" dotáhnout Shane Doan. V minulé sezóně měly oba týmy bilanci vyrovnanou (3-0-3), jako mírný favorit do tohoto utkání vstupuje Dallas.

Na další utkání a sázkové příležitosti si vsaďte zde.