Tipy na NHL: Canadiens chtějí prohloubit bolest Rangers


Sobotní rozpis utkání je jako vždy pořádně nabitý. Z ranějších zápasů vybíráme utkání mezi Phoenixem a Edmontonem. Zpočátku to vypadalo na průlomový ročník, nyní však Oilers stále klesají Západní konferencí dolů. Taylor Hall bude chybět dva zápasy kvůli suspenzaci a vhodná doba není ani na tak kvalitního soupeře jakým jsou Coyotes. Sázka na Phoenix se tak jeví jako velmi dobrá příležitost a to za 2,50.

Budeme upřímní, nečekali jsme, že Montreal Canadiens budou někdy během sezony v čele Východní konference. A přesně opačné představy jsme měli o výkonech jejich vyzyvatele. New York Rangers patřili před začátkem sezony mezi největší kandidáty na vítěze konference, ale jejich pomalejších start je přibrzdil. Poslední vzájemný zápas, který se hrál v úterý, vyhrál Montreal a navíc bude chybět New Yorku kanonýr Rick Nash. Inteligentním výběrem se proto zdá být vítězství Canadiens za 2,35.

Soupeři z Pacifické divize Dallas a San Jose se střetnou poprvé v roce 2013. Utkání bude velmi důležité, protože Stars se mohou v případě vítězství bodově dotáhnout na svého soupeře. Dallas se navíc bude snažit přerušit šňůru dvou porážek, ta je stála umístění mezi postupovou osmičkou. San Jose prožívají katastrofální měsíc, dokázali totiž vyhrát jediné utkání a to proti St. Louis. Vsaďte si proto na Hvězdy za 2,55.

Nejlepší tip: Vítězství Montrealu Canadiens za 2,35