Top tipy NHL: Urve Jágrův Boston druhé vítězství proti houževnatým Rangers?


1. Rangers odehráli proti Washingtonu enormně vyrovnané první kolo. Nejen, že se rozhodovalo o postupujícím až v sedmém utkání, ale hned pět střetnutí skončilo rozdílem jediné branky. Stejně tak byl vyrovnaný první zápas proti Bostonu. V čem ale Rangers vyčnívají, to jsou první třetiny. 

Z osmi zápasů čtyři vyhráli a čtyřikrát remizovali. Zkrátka umí Newyorčané do duelu vstoupit tou správnou nohou. Věříme, že se jím podaří i ta letos devátá ve vyřazovacích bojích a neprohrají ji – 1,34.

2. New York Rangers však mají dvě velmi slabé stránky, které mohou hodně pomoci Bostonu na cestě do konferenčního finále. Absolutně nezvládají hru v početní výhodě. Tu mají momentálně jasně nejhorší ze všech zbylých týmů - z 31 přesilovek využili pouhé dvě. Sehrávají je navíc naprosto tragicky. Přitom přesilová hra bývá především ve vyřazovacích bojích často klíčovou složkou na cestě za úspěchem.

Další kamen úrazu pak přichází v prodloužení. Při vyrovnaných sériích dochází k nadstavbě relativně často. Rangers ji však neumí hrát. Tři ze tří prodloužení v play-off prohráli a co hůř v každém dostávali od soupeře jasně na frak. Vítězství včetně nastavení pro Boston je proto dobrým tipem – 1,80.

3. Na závěr si dáme po jednom individuálním tipu z každého tábora. Za Rangers překvapuje Brassard. Po příchodu z Columbusu neuvěřitelně ožil a v play-off je tahounem. V produktivitě zastiňuje (2+8) taková esa jako jsou Nash, Richards či Stepan. Věříme, že bude bodovat i dnes večer – 1,80.

Za Boston nejvíce září český centr David Krejčí. Ze 14 body vede také kanadské bodování letošního play-off. Prosadit se dokáže i v devátém zápase – 1,55.

Dalších více než 230 tipů na letošní play-off naleznete zde.