Dvaadvacetiletý Vladimir Tarasenko se dostal do ďábelské formy. Za výkony v uplynulém týdnu byl dokonce vyhlášen nejlepším hráčem týdne. Ještě aby ne, když ve třech zápasech zaznamenal 5 branek a posbíral celkem 6 bodů.

V tomto období si navíc odbyl hned tři premiéry. Zaznamenal hattrick, vítěznou branku v prodloužení a první utkání se čtyřmi posbíranými body.

Na výborné výkony z posledních dní navázal ruský mladík v pondělí v Madison Square Garden. Během druhé třetiny doslova prolétl s pukem na holi kolem obránce Kostky, Mcllratha a marně se natahujícího Nashe. V plné rychlosti ještě stačil vykoupat brankáře Talbota.

Touto brankou srovnal na 1:1. Utkání následně dospělo za stavu 3:3 do samostatných nájezdů, které rozhodl…můžete hádat…..ano, Tarasenko.

Zde si můžete prohlédnout naši širokou nabídku na NHL.