Vsadíte si na Jágra? Čeká ho druhý nejlepší tým NHL


Nejlepšího českého útočníka všech dob čeká těžká zkouška v Kalifornii, NHL však má v noci jiný tahák. Ovečkin vs. Crosby v bitvě o Východ!

Washington Capitals - Pittsburgh Penguins, čtvrtek 2:00

Kurzy: 2,65 - 3,75 - 2,35

Ozdobou noci ze středy na čtvrtek bude boj Washingtonu s Pittsburghem o vládu nad východním pobřežím Spojených států. Oba kluby dělí jeden bod, oba hrají nahoře a oba táhnou klasičtí vůdci - Alexander Ovečkin a Sidney Crosby.

Washington nemá na celém Východě konkurenci ve střílení brankek, protože nejlepšímu střelci ligy Ovečkinovi zdatně sekunduje hned trojice superproduktivních centrů. Bäckström, Johansson i Grabovskij dominují zejména v asistencích a díky nim mají Capitals tři výborné formace.

To Pittsburgh se výborně vypořádal s problémy s gólmany (nevyrovnaný Fleury, vážně nemocný Vokoun) a jeho obrana je v Metropolitní divizi nejlepší. Letang, Orpik, Niskanen prostě vždycky budou v defenzivě jistotami, byť střelecky to vyjma prvního jmenovaného není ideální. Tipněte remízu a doufejte.

Anaheim Ducks - New Jersey Devils, čtvrtek 4:00

Kurzy: 1,87 - 3,95 - 3,55

Ryan Getzlaf a Corey Perry, dvě opory Kačerů, které spolu válčí už od pubertálních let, jsou seřazeny v první desítce kanadského bodování a hlavně ony udělaly z Anaheimu aktuálně druhý nejlepší tým severoamerické NHL.

To Jaromír Jágr je v útoku Devils na všechno sám, neohroženě vede klubové bodování, přičemž zaznamenal více než dvojnásobek bodů druhého nejproduktivnějšího forvarda. I proto se New Jersey plácá mimo postupové příčky, i proto je Anaheim v domácí Honda Center jednoznačným favoritem.

Chcete-li vsadit něco ve prospěch Ďáblů, pak vložte své peníze do Jágrova gólu. Kurz je víc než slibný - 4,00.