Vsaďte si na NHL. Nejlepší obrana vs. nejhorší útok nebo český souboj HHH


Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche, středa 1:05

Kurzy: 3,00 - 3,90 - 2,10

V šestnácti utkáních čtrnáct vítězství a jasné prvenství v celé soutěži. Kdyby před sezonou někdo řekl, že takovou bilanci bude mít Colorado Avalanche, moc příznivých ohlasů publika by asi nezískal.

Faktorem úspěchu je nadpřirozeně kvalitní defenziva, kterou ordinuje někdejší excelentní brankář Patrick Roy. Laviny nehrají žádného zanďoura, poctivý hokej se ale na obranné složce mužstva výborně podepisuje. Mít průměr obdržených branek 1,75, to se v NHL vidí málokdy.

Šance, že Carolina dá Coloradu moc gólů, je prakticky nulová, jde totiž o klub s nejhorším útokem v lize. Tým bez velkých hvězd se nemůže prosadit, ať dělá, co dělá, nejlepší klubový střelec Gerbe dal mizerné čtyři góly.

Calgary Flames - San José Sharks, středa 3:05

Kurzy: 3,40 - 4,25 - 1,85

Hudler, Hudler, Hudler. V Calgary si nemohou vynachválit českého útočníka, který jasně vede týmové bodování a je vidět snad při všech akcích Plamenů.

V bodování celé NHL je na patnáctém místě mezi největšími hvězdami soutěže, jenže jeho Flames se tolik nedaří. Nikdo se nepřidá, úspěch stojí jen na něm.

To v San José sice taky blázní po jednom českém hráči - Tomáši Hertlovi, jenže mladík je jen jedním z mnoha výborných hráčů. Díky třem superkvalitním centrům Thorntnovi, Couturovi a Pavelskimu mají Žraloci nebezpečné přesilovky i vyrovnané útočné formace a platí za favority na zisk Stanley Cupu. A přirozeně i na výhru v tomto zápase.