Zastaví neporažené Žraloky mladíci z Edmontonu? Ovečkin čeká na probuzení

Každý hrací den NHL má svůj náboj. V tomto případě může přijít první porážka San Jose či probuzení Capitals. Pokud věříte v překvapení, tak neváhejte a vsázejte na vysoké kurzy.

01:00 Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 2,35 - 3,85 - 2,60

Capitals na Toronto umí, zvítězili v posledních čtyřech vzájemných utkáních. Ale tato sezóna se zatím nevyvíjí pro Ovečkina (zatím jen 1+1)  a spol. vůbec dobře. Předposlední místo ve Východní konferenci je zatím propadákem.

Domácí Toronto je posilněno úterním vítězstvím v prodloužení nad Buffalem, zrovna růžový start do zkrácené sezóny však také nemá. Maple Leafs mají bilanci 3-3, nedaří se loňskému nejlepšímu střelci Kesselovi a loňský nejproduktivnější hráč Lupul je zraněný.

Oba týmy nejsou v bůhvíjaké formě. Kurzy na remízu 3,85 či vítězství a probuzení Capitals 2,60, jsou lákavé.

04:30 San Jose Sharks - Edmonton Oilers 1,85 - 3,95 - 3,60

Šest výher a jedna v prodloužení, zatím skvostná bilanci "Žraloků" ze San Jose, kteří si povedeně klestí cestu začátkem zkrácené sezóny. Síly se rozložily a tým táhnou Marleau, Thorthon, Couture či Pavelski. San Jose v posledním utkání dokázalo zvrátit nepříznivý výsledek a s Anaheimem a opět odvrátilo hrozbu první porážky, v prodloužení rozhodoval Handzuš.

Edmonton Oilers v posledních sezónách okupoval místa na chvostu NHL. Výhodu to mělo alespoň v tom, že měl přední posatvení při draftu. Za bilanci 4-2 mohou i mladíci Jordan Eberle, Taylor Hall, Justin Schultz, Nail Yakupov či Ryan Nugent-Hopkins. Všichni ročník 1990 a mladší a okupují prvních pět míst v bodování týmu.

Bude stačit nadšení mladíků proti zkušenostem San Jose? Pokud tomu věříte, vsaďte v kurzu 3,60.

Na další utkání pátečního pragramu si vsaďte zde!