Zvítězí Kings nad Rangers i potřetí?


K vítězství v celé sérii mají jednoznačně lépe nakročeno Králové, kteří ovládli dva úvodní duely na svém ledě. Zajímavostí je, že v obou zápasech ještě ani jednou nevedli, a přesto je dokázali oba vyhrát. Opět se ukázala neuvěřitelná vnitřní síla mužstva a po výhrách 3:2 a 5:4 v prodloužení mají k zisku Stanley Cupu blíže.

Nyní se však série přesouvá no Madison Square Garden. Králové vyhrávají hlavně doma a na venkovním kluzišti tak sebejistí nejsou. Rangers vědí, že pokud prohrají i třetí duel, bude situace více než kritická. Navíc je poženou domácí fanoušci, kteří patří mezi nejlepší v NHL. 

Henrik Lundquist si drží procentuální úspěšnost zákroků nad 92 % a branky většinou dostává pouze z dorážek nebo při zakrytém výhledu. V útoku se o výhru Rangers postarají St Louis - 3,20, Ricka Nash - 3,50 nebo Švýcar Zuccarello - 4,00. Hodně speciální příchuť bude mít zápas pro Mariána Gáboríka, který v New Yorku působil a bude se chtít předvést a vstělit branku - 3,35.

Douporučujeme také sázku na 60 a více střel v zápase - 1,85. V předchozích zápasech tato hranice padla a oba týmy zkouší své štěstí poměrně často.