4 důvody, proč si užívat MS v hokeji 2016 s Unibetem!


Úvodní zápasy očekáváného Mistrovství světa v hokeji 2016 jsou za námi a jestli vás nedostaly do varu odvážné výkony outsiderů a poctivé výkony našich borců, tak nemusíte zoufat, protože na pořádnou zábavu není nikdy pozdě. 

Ačkoliv je letošní mistrovství bez světových extra hvězd Ovechkina, Malkina, Crosbyho či Jágra, tak si svou pozornost získávají začínající hvězdy. Tou největší je zejména teprve 18 letý Fin Patrik Laine, který sebral Jaromíru Jágrovi rekord v počtu bodů na MS v takovém věku. 

O svou pozornost si však říká také supertalent z Kanady, Connor McDavid anebo americký Auston Matthews. Když do toho započítáme překvapivou vybojovanou výhru Čechů proti Rusům nebo hrdé výkony trpaslíků z Kazachstánu a Maďarska, tvoří se nám vyrovnané mistrovství, ve kterém není nic jasného na 100%.

Na hokejové MS se nejvíce těší zejména sázkaři, kteří si ho užívají společně s fanděním. Mezi moderní oblíbené sázky patří sázky na počet bodů hráče v zápase nebo počet gólů hráče v zápase.

Sázková kancelář Unibet se o vášnivé fanoušky stará pravidelně a MS v hokeji 2016 není výjimkou. Nyní si zákazníci Unibetu můžou vybrat až ze 4 bonusových akcí, které jim zpříjemění zábavu při sledování hokeje!

1. bonus - Sázka bez rizika za Live Casino

Kombinuje sportovní sázky s živým kasinem? Tak tento bonus bude hračka! Vyhrajte v kasinu a poté si vsaďte bez rizika na hokej!

CHCI BONUS 1

2. bonus -  Mobilní spiny za gól České repre

Vsázej na MS v hokeji, počítej góly v zápasech naší reprezentace a získej volné točky!

CHCI BONUS 2

3. bonus - Live sázka bez rizika na naše soupeře

Budeme hrát napínavý duel proti odvěkému rivalovi? Živě si vsadíš bez rizika!

CHCI BONUS 3

4. bonus - Bonus na play-off

Ty důležité bitvy se odehrávají až v play-off. Získej na ně slušnou dotaci!

CHCI BONUS 4

A já se ptám: "Která sázková kancelář nabízí pravidelně tolik bonusů na nejlepší sportovní události" ?

Užijte si Mistrovství světa v hokeji na maximum!