Češi vstupují do dalšího dílu EHT zápasem s domácím Švédskem


Ve Finsku první, na ruském turnaji propadák. Ve Švédsku mají svěřenci kouče Aloise Hadamczika složit reparát a nejlépe hned s domácím Švédskem. Vsaďte si, zda se to podaří!

Česká republika - Švédsko 2,80 - 4,25 - 2,05

Hokejisté české reprezentace se v úvodním střetnutí tradičních Švédských hokejových her utkají s domácím Švédskem. Švédové jsou soupeřem, který je pro Česko možná nejnepříjemnější ze všech hokejových velmocí. 

Zatímco v úvodním turnaji série Euro Hockey Tour Češi podávali výborné výkony a celkově zvítězili, na druhém turnaji v Rusku prohráli všechny zápasy se skórem 2:13. "Hráli jsme dva rozdílné turnaje, s rozdílným přístupem i hrou. Chceme se vrátit k tomu prvnímu turnaji, kde jsme dostávali málo gólů a dokázali vyhrát na jeden, dva vstřelené góly," nastínil Hadamczik cíl českého týmu ve Švédsku.

Co se týče sestavy, nedošlo k žádnému překvapení. Do branky se postaví Alexandr Salák, jenž chytá právě ve švédském Färjestadu. "Chytá tam ligu a chytá ji výborně, takže není důvod, proč mu nedat šanci," prohlásil kouč Hadamczik.

Sázkové kanceláře celkem logicky favorizují domácí Švédy, nicméně pokud budou Češi dobře bránit a velmi produktivní v útoku, mohou zvítězit i v normální hrací době. Je pravděpodobné, že zápas budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.