MS hokej: O další body bojuje český výběr proti ambiciózním Švýcarům


Švýcaři na turnaji vyhráli úvodní dva těžké zápasy proti Švédsku a Kanadě a překvapivě jsou na tom zatím v tabulce naší skupiny nejlépe. Pokud chtějí Češi při postupu do čtvrtfinále myslet na přívětivějšího soupeře, musí v dnešním duelu bezpodmínečně uspět.

Švýcarsko - Česká republika (pondělí 16:15)

Kurzy na utkání: 3.75 - 4.40 - 1.75

Dvojitá šance: 1x - 2.00; 12 - 1.20; x2 - 1.25

Vítěz zápasu: 2.55 - 1.45

TIP UNIBETU: 2

Český výběr má po porážce 1:2 od Švédska v dnešním duelu těžkou pozici. Pokud chce myslet na postup do čtvrtfinále z lepší pozice, musí proti silnému Švýcarsku uspět. Outsider však už dávno není tak slabým soupeřem, což ukázal ve svých dvou úvodních duelech na mistrovství světa.

Švýcaři mají o dva body více než my a to hráli s lepšími soupeři. Nejprve si poradili se Švédskem a ve včerejším zápase na nájezdy zdolali také Kanadu. Letošní tým Švýcarska je tak velmi silný a i utkání proti Česku bude vyrovnané. Poslední zápasy mezi těmito dvěma celky byly také velmi vyrovnané.

Češi tak v případě vítězství přeskočí Švýcarsko o bod a vylepší svou pozici v tabulce. Ještě stále se bojuje o postup a výběr trenéra Hadamczika po jedné výhře a jedné porážce rozhodně nemá jistý. V brance by měl potřetí v řadě nastoupit Alexandr Salák, Ondřej Pavelec se stále zotavuje ze svého zranění.

Kurzy na vítězství Česka jsou tak poměrně vysoké - 1.75. Vsadit si můžeme také ve dvojité šanci nebo na celkového vítěze utkání, ať už se jedná o prodloužení či samostatné nájezdy. Náš bookmaker věří, že český tým napraví porážku se Švédy a v tomto duelu jako první tým na turnaji Švýcary porazí.

Na ostatní zápasy MS v hokeji si můžete vsadit zde!