MS Hokej: Pro všechny české fanoušky jsou tu speciální sázky


Světový šampionát v ledním hokeje na české půdě je v plném proudu a my jsme si především pro českého fanoušky připravili další speciální sázky.

Skvělé výkony zatím předvádí největší ikona českého hokeje Jaromír Jágr. Ten má na svém kontě čtyři body za tři góly a jednu asistenci a je zatím třetím nejproduktivnějším hráčem výběru Vladimíra Růžičky. Pokud bude ve svých výkonech pokračovat, nebylo by žádným překvapením, kdyby "Džegr" vyhrál kanadské bodování českého výběru. Pokud "Džegrovi" v tomhle věříte, vypsali jsme pro Vás velmi lákavý kurz.

JAROMÍR JÁGR BUDE NEJPRODUKTIVNĚJŠÍM HRÁČEM ČESKÉ REPREZENTACE

Díky Unibetu máte nyní možnost si vsadit např. na to, jestli padne divácký rekord světových šampionátů, který zatím drží loňské MS z běloruského Minsku. Letošní šampionát k tomu má totiž našlápnuto velmi dobře a vypadá to, že by současný rekord mohl díky skvělým divákům v Praze a Ostravě padnout.

Opomenout bychom neměli ani velmi dobré výkony Ondřeje Pavelce v brance českého týmu. V tomhle případě máte možnost si vsadit, že český výběr udrží v jakémkoliv utkání čisté konto. Poslední speciální sázkou v případě českého mužstva je možnost, že by se k týmu připojil Tomáš Plekanec z Montrealu.

Fenomenální obrat proti Švédům předvedla Kanada, která utkání ani za stavu 0:3 nevzdala. Pokud věříte, že kanadský výběr na tomhle šampionátu nenajde přemožitele, můžete na tom u Unibetu vyhrát i pěkných pár korun.

Všechny speciální kurzy vypsané u Unibetu najdete ZDE. A nezapomeňte dnes od 16:15 fandit českým hokejistům, kteří se o povinné body střetnou s Rakouskem.