SPECIÁLNÍ KURZY: Vsaďte si v playoff MS na střelce dalšího gólu


Během právě probíhajícího mistrovství světa v ledním hokeji jsme pro Vás připravili další akci. Tentokrát budou potěšeni zejména příznivci LIVE sázení, ve vyřazovací části šampionátu budete mít možnost vsadit si na střelce následujícího gólu, vyloučení a vyhraného vhazování.

Speciální live nabídka kurzů bude spuštěna od začátku playoff a vypadá následovně. Ve čtvrtfinále budete mít možnost vsadit si na příštího střelce gólu v jednotlivých zápasech. To bude platit také pro semifinálové zápasy, zápas o třetí místo a zápas o zlato. Od semifinále přibude také možnost vsadit si na příštího vyloučeného hráče v daném utkání, v posledních dvou zápasech o medaile pak ještě možnost vítěze vhazování.

Playoff MS:

  • Čtvrtfinále - příští střelec branky
  • Semifinále - příští střelec branky + příští vyloučený hráč
  • Zápasy o bronz a o zlato - příští střelec branky + příští vyloučený hráč + vítěz příštího vhazování

Přečtěte si také:

Startuje mistrovství světa v hokeji, Kanada s Ruskem hlavními favority

V dnešním čtvrtém zápase na turnaji se český nároďák utká proti nevyzpytatelným Francouzům. Také na tento zápas si můžete vsadit a vyzdvihnout bychom měli zejména skvělé kurzy na střelce. Například skvěle hrající Jaromír Jágr bude znovu hlavní útočnou zbraní našeho týmu a na to, že v utkání vstřelí první nebo poslední gól je skvělý kurz 11.00. U Tomáše Hertla, který se posunul do první pětky, je to 17.00. Neváhejte a zkuste štěstí při sázení na střelce utkání.