S Unibetem na NHL! V pondělí hrají Michálek či Hudler


Zkrácená sezóna NHL pomalu, ale jistě překračuje svou polovinu ze 48 utkání v základní části a některým týmům se stále nepodařilo zapnout motory. K takovým patří například Calgary, za které nastupuje také Jiří Hudler. Pojďme se podívat na zápasy z pondělka na úterý.

Ottawa - Boston 3.10 X 3.90 X 2.05

Senátoři dávají zapomenout na loňskou nepodařenou sezónu a solidními výsledky kráčejí vstříc branám play-off. Ovšem Medvědi z Bostonu jsou na tom ještě o něco lépe. Chára a spol. mají za sebou dvě výhry a ve vyrovnané severovýchodní divizi budou chtít nápor domácích Sens odrazit. Dobrou zprávou pro české fanoušky je jistě fakt, že Milan Michálek již překonal zranění a v týdnu se vrátil do kolotoče zápasů. Boston je jistě favoritem, můžeme čekat zajímavý souboj dvou technicky zdatných týmů.

Los Angeles - Calgary 1.80 X 4.00 X 3.80

Jonathan Quick v bráně Kings zatím neexceluje až takovým způsobem jako loni, ale stále to stačí na klidné vody v blízkosti špičky západní konference. Naopak Plameny z Calgary se trápí a zdá se, že Jerome Iginla na všechno sám nestačí. Tým zatím nenalezl ryzího střelce a obranná hra je také velkým problémem Flames. Naopak Kings našli gólovou mašinu opět v Jeffu Carterovi, jemuž sekunduje šikovný Slovinec Anže Kopitar. Králové jsou jasnými favority a ve velmi vyrovnané západní konferenci musejí získávat každý bod nutný k přežití.

Ostatní sázkové příležitosti k zápasům NHL!