Tipujte vítěze MS v hokeji 2016! Rusové vám náladu určitě nezkazí!


Hokejoví fanoušci letos dostávají to nejlepší, co jde. V Česku se utkaly 2 nejlepší týmy v aktraktivním finále, v NHL právě probíhají neskutečné boje bez suverénů posledních let Chicaga a do toho přichází jak na zlatém podnose Mistrovství světa v hokeji v Rusku. A jestli se toto mistrovství těšíte a plánujete si tipnout celkového vítěze, opět je zde Unibet, aby vám sázení co nejvíce ulehčil!

V pátek 6. května vše v hale v Moskvě vypukne. Odehrají se první zápasy a mezi nimi také šlágr Rusko - Česko. Od našich borců se letos vzhledem k nominaci nic moc nečeká a naopak Rusko bude pod permamentním tlakem domácím příznivců. To však "Sbornou" může jedině namotivovat a ruský výběr by mohl prolomit prokletí domácích turnajů a zvednout nad hlavu vítězný pohár.

Šance však letos mají i ostatní reprezentace. Vzhledem k letošnímu výjimečnému Světovému poháru se výběry zemí kádrově zúžili a někteří hráči se chtějí šetřit právě na tuto událost. Zejména pro Kanadu a USA bude "domácí" turnaj více prestižnější a určitě nebudou tak hladoví po titulu z Mistrovství světa, jako tomu bylo v případě Kanady minulý rok v Česku.

Dveře jsou tedy otevřené například Finům či Švédům, kteří mají široké kádry a každoročně myslí na nejvyšší příčky.

Co to znamená pro sázkaře? V kombinaci s aktuálním bonusem na sázení od Unibetu vzniká obrovská šance, jak vyhrát na sázce na celkového vítěze Mistrovství světa!

Věříte, že pohár zvednou nad hlavu zmínění sevařané, nebo i širší kádr Kanady či USA ovládne MS? Tipněte si vítěze do začátku mistrovství a když turnaj nakonec vyhraje domácí Rusko, váš vklad vám bude vrácen!

Je to nejpravděpodobnější scénář, že se Rusko potká ve finále například se Švédskem. Pokud tedy budete věřit Švédům a finále vyhrají Rusové, získáte vklad zpět až do krásné výše 1250 Kč!

Když se podíváme na aktuální kurzy, je to opravdu štědrá a unikátní nabídka!

Prozkoumejte tuto bonusovou akci a nastartujte své výhra na MS v hokeji 2016!

CHCI SI VSADIT NA VÍTĚZE MS V HOKEJI 2016