Vsaďte si na úterní zápasy 25. kola hokejové Extraligy


Kromě kvalitní fotbalové nabídky nemůžeme zapomenout ani na hokej. V úterý se hraje pět zápasů 23. kola hokejové Extraligy. Tak neváhejte a vsaďte si na některé zápasy dalšího kola. Úterním šlágrem je utkání mezi Zlínem a Třincem.

Litvínov - Sparta Praha (17:30)

Kurzy na utkání: 2,15 - 4,20 - 2,60

Zlín - Třinec (17:30)

Kurzy na utkání: 2,30 - 4,10 - 2,45

Karlovy Vary - Chomutov (18:00)

Kurzy na utkání: 2,05 - 4,15 - 2,80

Slavia Praha - Kladno (18:15)

Kurzy na utkání: 2,80 - 4,15 - 2,05

Vítkovice - Kometa Brno (18:15)

Kurzy na utkání: 2,40 - 4,00 - 2,40

Litvínovu se zatím v probíhajícím ročníku hokejové Extraligy velmi daří a po 22. odehraných zápasech se nachází na výborné čtvrté pozici. V úterním duelu 23. kola se však doma postaví proti Spartě, která je po výměně trenéra jako polita živou vodou a sbírá jedno vítězství za druhým. I přesto je favoritem utkání domácí tým, na jehož vítězství je vypsán kurz 2,15.

 

Pátý celek tabulky Zlín se postaví proti šestému Třinci. Domácí mají před zápasem pouze o bod více a rádi by tento náskok před svým soupeřem navýšili. Kurzy na utkání jsou však velice vyrovnané a Zlín je mírným favoritem utkání pouze díky domácímu prostředí. Ten navíc ukázal velmi dobrou formu, když si v minulém kole odvezl cenné tři body z Kladna za vítězství 4:1. Určitě se vyplatí zkusit si vsadit na domácí borce.

 

Karlovarskou Energii čeká v rámci 23. kola derby proti Pirátům z Chomutova. Před utkáním má Chomutov pouze o čtyři body více a je na devátém místě. Karlovy Vary navíc po angažování nového trenéra Richarda Žemličky zlepšily své výkony a na domácí půdě by měli proti rivalovi uspět. V minulém kole si na domácí půdě poradili s Vítkovicemi 2:1 po nájezdech, předtím stejným rozdílem zvítězili v Pardubicích, ale v základní hrací době.

 

Jaromír Jágr se se svým Kladnem tentokrát představí na půdě pražské Slavie. Hosté jsou pochopitelně v utkání favoritem, což naznačuje také kurz na jejich vítězství (2,05). Dokážou tuto roli potvrdit? V posledním úterním duelu 23. kola Extraligy se Vítkovice doma postaví proti Kometě Brno a očekává se naprosto vyrovnaný zápas, čemuž také napovídají stejné kurzy na vítězství obou celků.

Všechny ostatní sázkové příležitosti na hokejovou Extraligu naleznete zde!