Vsaďte si s Unibetem na 15. kolo hokejové Extraligy?


V úterý pokračuje hokejová Extraligy svým patnáctým kolem a šesti zajímavými zápasy. Šlágr dne se hraje na půdě Kladna, kam zavítá druhá Kometa Brno. Vedoucí Plzeň se doma představí proti Slavii, trápící se Sparta proti Liberci. Vsaďte si s Unibetem na Extraligu!

V jediném zápase hraném od 17ti hodin se čtvrtý celek tabulky z Třince doma postaví proti karlovarské Energii, která v úvodu sezóny střídá povedené zápasy s těmi horšími a je zatím na jedenácté pozici se ziskem devatenácti bodů. Podle umístění v tabulce i díky domácímu prostředí je určitě favoritem Třinec, který by si měl s karlovarskou Energií doma poradit.

Zlínu se úvod nového ročníku také povedl a bojuje o přední příčky, v rámci 15. kola na domácím ledě přivítá ambiciózní Vítkovice. Ty si v posledním duelu doma poradily s Budějovicemi vysoko 4:1 a jedou si pro tři body také do Zlína. Nováčka z Chomutova čeká domácí duel s Pardubicemi. Ty se po špatném začátku konečně zvedli a na půdě Pirítů jsou favoritem. Vsadit si na ně můžete s kurzem 2,15.

Vedoucí Plzeň má za sebou neuvěřitelnou sérii vítězných zápasů, ale doma proti páté Slavii rozhodně nečeká Škodovku jednoduchý zápas, čemuž napovídají i kurzy na utkání. Jedná se o jeden z úterních šlágrů a Plzeň v něm je favoritem. V neděli Slavia prohrála doma se Zlínem na nájezdy a chce toto zaváhání napravit, Plzeň zvítězila v Litvínově 2:1.

Hlavním tahákem celého úterního programu je zápas mezi Kladnem a Kometou, tedy utkání mezi druhým a třetím týmem tabulky. Mezi celky je pouze bodový rozdíl, ale nutno podotknout, že Kometa má dvě utkání k dobru. Kladno bude na domácí půdě favoritem, ale bude hrát bez zraněného Jaromíra Jágra, což by měla být pro Brno veliká výhoda. Posledním úterním zápasem je duel mezi trápícímí se celky, Spartou a Libercem. Oba jsou na posledních místech tabulky a jejich vzájemný zápas je tak pro ně velmi důležitý. Mnohem hůře je na tom Sparta s pouhými osmi získanými body, ta ztrácí na předposlední Liberec už šest bodů.

Program 15. kola ELH:

Oceláři Třinec - Energie Karlovy Vary 17:00

PSG Zlín - Vítkovice Steel 17:30

Piráti Chomutov - ČSOB Pojišťovna Pardubice 17:30

Škoda Plzeň - Slavia Praha 17:30

Rytíři Kladno - Kometa Brno 18:15

Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 18:30