Holandský sázkař vyhrál pořádný balík, sestavil si tiket ze tří zápasů


V dalším našem díle o zajímavých a vysokých výhrách zákazníků Unibetu po celé Evropě zaplujeme do Holandska, kde se zrodila velmi výjimečná výhra. Holandský sázkař se nebál a na svůj tiket o třech zápasech vsadil neuvěřitelných 10 000 euro. Tiket mu vyšel a on se tak může těšit ze zasloužené odměny.

Holanďan měl na tiketu celkem tři zápasy s celkovým kurzem 12,36 a vsadil vše na jednu kartu. Na tiket dal pořádnou sumu, 10 000 euro a to se mu vyplatilo. Zápasy vyšly a celková výhra tak činí 123 624 euro. 

Zápas s nejvyšším kurzem na tiketu bylo utkání druhé anglické ligy mezi Ipswichem Town a Boltonem. Holandský sázkař měl vsazeno na výhru domácích s kurzem 2,55 a dlouhou dobu to vypadalo, že mu právě tento zápas tiket pokazí. V 88. minutě utkání se však hlavou prosadil domácí Edwards a zařídil tak pro Ipswich vítězství 1:0.

Druhým zápasem z anglické ligy byl duel mezi Sheffieldem Wednesday a Cardiffem City, který skončil vítězstvím hostí v poměru 2:0, kurzy byl 2.40. Třetím utkáním na tiketu byl duel mezi Den Haagem a Vittese v holandské lize, který skončil jasným vítězstvím hostí v poměru 4:0, kurz byl v tomto případě 2.02.

Gratulujeme šťastnému sázkaři a pro ukázku přikládáme jeho tiket: