"Ibra" se v lize znovu dvakrát trefil, s přestupem do Francie udělal dobře

Hlavní favorit francouzské ligy celek Paris Saint-Germain dokázal v rámci 6. kola zvítězit na půdě Bastie vysoko 4:0 a začíná se pomalu dostávat do výsledkové formy, která se od něj očekává. Hlavní hvězdou je v úvodu sezóny švédský útočník Zlatan Ibrahimovič, který znovu vstřelil dva góly.

Ibrahimovič je na začátku sezóny nejlepším střelcem francouzského velkoklubu a zároveň je se sedmi góly suverénně nejlepším střelcem celé soutěže. Střelecky se prosadil také v prvním kole skupinové fáze Ligy mistrů a díky jeho gólům nyní Paris SG demoluje své soupeře, naposledy to odnesla právě Bastia.

Švédský reprezentant se proti Bastii dvakrát prosadil na konci obou poločasů. Nejprve ve 40. minutě zvyšoval na 2:0 po přihrávce Verrattiho a poté se prosadil v 90. minutě, tentokrát ho skvěle našel Nené. Po nepovedeném začátku sezóny tak Paris SG nyní vyhrálo třikrát v řadě a v tabulce se tabulkou dere kupředu, už je třetí.

Trenér Carlo Ancelotti má velmi nabitou sestavu a tentokrát znovu udělal v základní jedenáctce několik změn, v úvodu sezóny tak dostali šanci všichni hráči jeho výběru. Několik postů má však vyřešených a tím nejjednoznačnějším je právě pozice Zlatana Ibrahimoviče, který je v Paříží forvardem číslo jedna.