Je rozhodnuto? Valencia a Celtic to nechtějí vzdát. LM pokračuje...


PSG bez Ibrahimoviče, Juventus má nahráno. Odvetné zápasy budou přesto zajímavé, Valencie a Celtic chtějí překvapit. Vsázejte!

20:45 Paris St.Germain - Valencia 1,95 - 3,55 - 3,90

Zlatan Ibrahimovič bude PSG chybět v odvetě kvůli červené kartě, kterou dostal na Mestalle. Valencia to bude mít velice složité, první utkání prohrála doma 2:1. PSG doma jen tak neprohrává, naposledy se tak stalo v roce 2006.

Valencii bude chybět zraněný Adil Rami, naopak na druhé straně už je k dispozici Thiago Silva a Thiago Motta. Domácí v útočné fázi spoléhat na Lavezziho, Pastoreho či Beckhama, který by měl nastoupit. Valencia musí hrát útočně na výhru, a to by se měl postarat hlavně Roberto Soldado.

Oba týmy budou skórovat je sázkou, která se nabízí, jelikož Valencie musí a na druhou stranu v posledních třech utkáních inkasovala šest branek. Brejkové situace do otevřené obrany můžou svědčit PSG, zajímavá je i sázka, že padne více než 2,5 gólu.

20:45 Juventus Turín - Celtic Glasgow 1,38 - 4,80 - 8,50

Juventus vyhrál v Celtic Parku 3:0 a jeho pozice snad nemůže být lepší. Připočtěme k tomu, že v domácím prostředí v pohárech téměř tři roky neprohrál. Celtic o víkendu prohrál s Motherwellem 2:1, ale na jeho pevné pozici v čele skotské ligy to nic nemění.

Skotský tým však nic nevypustí, i když se zdá situace ztracená, to by mu jeho fanoušci snad ani nedovolili. Do útoku se Celtiku vrátí Samaras, mimo bude Lustig a dlouhodobě zraněný Brown. Juventus bude zřejmě některé hráče šetřit, a tak kvůli zdravotním problémům to nevypadá na start Chielliniho či Cácerese.

Juventus doma v letošním ročníku Ligy mistrů ještě neinkasoval, ale víme, že každá série jednou končí. Na branku Celtiku je zajímavý kurz 1,72. I vzhledem k prvnímu utkání se nedá očekávat, že by Celtic nějak výrazně překvapil. Je možné, že jeho obránci nebudou opět stíhat ofenzivní kvalitu "Staré dámy", a tak můžete vsadit na větší počet karet pro Celtic.

Na další sázkové příležitosti si vsaďte zde.