Jestřábi jedou do Bostonu vstříc Stanley Cupu. Zatrhne jim to Jágr, Krejčí, Chára a další?

A je to tady. Zkrácená sezóna NHL může skončit už v tuto noc. Chicago vede v sérii 3:2, Boston bude utíkat hrobníkovi z lopaty. Kdy jindy vsadit? Sázková kancelář Unibet opět vypsala několik zajímavých kurzů.

02:05 Boston Bruins - Chicago Blackhawks 2,30 - 3,55 - 2,90

• Před třemi roky vedlo Chicago také 3:2 v sérii, šesté utkání v sérii bylo posledním a proti Philadelphii slavili Jestřábi po 49 let zisk Stanley Cupu.

Fantastická série pokračuje. Chicago je na vlně, když zvítězilo dvakrát po sobě. V Bostonu vyválčilo vítězství 6:5 po prodloužení, doma si pak poradilo 3:1 se svým soupeřem. Teď je na Bostonu, aby reagoval. David Krejčí vede bodování play-off s výrazným náskokem, o šest bodů a po zásluze získal Zlatou hokejku. Když se k němu přidá Zdeno Chára, Jaromír Jágr či Horton s Lucicem, Boston určitě kvalitu a zkušenosti na to udělat něco se sérií má.

Zranění:

Patrice Bergeron, klíčový centr Bruins, nedohrál páté utkání a dokonce putoval do nemocnice. Podle zpráv z ní byl už propuštěn a Bruins ho dokonce dali list "day-to-day", takže je možné, že se třeba dnes přestaví. Gregory Cambpell už do hry nezasáhne, má zlomenou nohu. Marián Hossa překonává zranění ze třetího utkání série, co je ale podstatné třetí třetinu posledního utkání neodehrál kapitán Blckhawks Jonathan Toews, který inkasoval několik tvrdých střetů.

Fakta, která mohou být klíčová:

• Zdeno Chára má pro svůj tým nesporný přínos, ale v posledních dvou utkáních byl na ledě u všech gólů, které Boston inkasoval. Má hodnocení -5.
  • Patrick Kane v posledních dvou utkáních skóroval třikrát a byl klíčem Chicaga k úspěchu.
  • Bez Bergerona Boston v pátém utkání prohrál s Chicagem v úspěšnosti vhazování. To se mu stalo jen pětkrát v 21 zápasech play-off.

Tipy: Boston - včetně nastavení, Celkový počet gólů - méně 5,5 , zaznamená minimálně 1 bod - J. Jágr