Jackpot přes 7 mil. Kč putuje do západních Čech!


Nejvyšší jackpot v historii českého a slovenského Unibetu se podařilo shrábnout našemu hráči ze západních Čech!

Pan J. D. hraje na Unibetu již od roku 2011 a podle jeho vlastních slov je online casino Unibet jediná herna, kterou navštěvuje. Čekání se mu tedy vyplatilo a za rekordní sumu 7 026 355 Kč si hodlá koupit auto, užít si dovolenou v Egyptě a zbytek výhry investovat.

Pan J. D. se může pokládát za opravdového šťastlivce, protože jackpot mu padl na hře Icy Wonder již ve 24. zatočení! Pár hodin po oné výhře a jen několik minut poté, co slavnostně otevřel láhev 18. leté whiskey navíc Unibetu z žertu sdělil, že kdyby poslouchal manželku, tak by se milionářem nikdy nestal. Pokud je totiž jeho drahá polovička doma, tak má zakázáno hrát. Nicméně podařilo se mu využít chvíle, kdy sledovala televizi, udělal malý vklad na svůj účet, roztočil Icy Wonders a zbytek už znáte sami…

I přesto, že ruleta je jedna z nejoblíbenějších her na českém a slovenském Unibetu, pan J. D. se spíše věnuje automatům. Kromě těch jackpotových mezi jeho oblíbené sloty patří Bierhaus z prostředí německé hospody a Thor postavený na severských bájích a pověstech.

Jsme velmi rádi, že se takový vysoký jakcpot podařilo vyhrát českému hráči a přejeme panu J. D., co nejvíce radosti při utrácení jeho zasloužené výhry. Doufáme, že se budeme brzy radovat z milionového jackpotu dalšího českého nebo slovenského hráče. Tím můžete lehce být i vy!