Legendární seriál Dallas se vrací na obrazovky!


Legendární seriál o naftařské rodině Ewingů se vrací. Nové díly můžete sledovat v neděli na obrazovkách TV Nova nebo ve středu na Markíze.

Dallas se na obrazovkách americké CBS začal vysílat v roce 1978. Svůj největší úspěch zaznamenal v 80.letech. Nejvíce sledovaná byla epizoda 58. V 54. epizodě byl postřelen J.R.. Kdo jej však postřelil se diváci dozvěděli až po letní přestávce. V té se pak řešilo, kdo jej postřelil. Tisknuli se trička „Who shot J.R.?“ a na střelce se vypisovaly kurzy. Když se po létě vysílala 55. epizoda, sledovalo ji 53% amerických domácností, což je 76% sledovanost.

Seriál skončil po 365 dílech v roce 1991. V loňském roce se seriálu dostali pokračování. V nových dílech se potkali jak staří herci – Bobby, J.R., tak mladí, jejich synové – Christopher a John Ross.

Ranč Southfork

Seriál se povětšinou odehrává na 80 ha ranči Southfork. Sídlo na adrese 3700 Hogge Road leží u města Parker v americkém státě Texas. Natáčelo se tady od roku 1978 do roku 1989, krátce v roce 1996 kvůli dvěma filmům a znovu v loňském roce. Zájemci se mohou na ranč vydat osobně. Celý ranč je přístupný každý den. Vstupné stojí 10 dolarů.

Fenoménu Dallas podlehnulo spoustu diváků. Vydávaly se knížky a kalendáře, kupovali se podobné klobouky, pořádají se zájezdy a konají svatby na legendárním Southforku.

Jednou z posledních novinek je náš automat Dallas. Jedná se o klasický 5ti válcový automat se 3mi řadami. Na automatu je přitažlivá úvodní znělka ze seriálu. Specialitou je bonusové kolo, ve kterém sázíte na vrtná pole a vyhráváte bonusové peníze.

Automat i se známou znělkou si můžete zahrát v našem Kasinu Red.