Představujeme automaty Casina Unibet: Gonzo´s Quest


Automat Gonzo´s Quest

Automat byl vytvořen společností NetEnt, která samo o sobě zaručuje nejvyšší kvalitu her. Jedná se o 5 válcový videoautomat se 3 řadami.

Při spuštění automatu hra začíná krátkým intrem, který navodí atmosféru, že hraní tohoto automatu je více než mačkání tlačítka Roztočit. Hlavní hrdinou automatu je Gonzo, španělský dobyvatel, který se vydává hledat poklad ve ztraceném městě Eldorado. Gonzo taky dohlíží a povzbuzuje hráče během hry.

Místo tradičního točení válců se ve hře objevuje padání jednotlivých bloků. Bloky, které tvoří vítězné řady, mizí v 3D explozích a jsou nahrazeny bloky s novými symoboly a novou šancí vyhrát. Pokud se objevují výherní symboly, neustále padají nové a nové bloky a výhry přibývají.

Díky této možnosti a skvělé grafice a hudbě je automat Gonzo´s Quest jednou z nejhranějších her nejen mezi českými a slovenskými hráči.

Automat si můžete vyzkoušet zdarma v záložce Videoautomaty našeho Casina Red. Tu pravou zábavu si však užijete až při hře o skutečné peníze. Proto neváhejte a vyzkoušejte si tento unikátní automat ještě teď!