TOP5 automatů inspirovanými filmovými hrdiny!


TOP5 automatů inspirovanými filmovými hrdiny!

Jedny z nejzajímavějších a nejlákavějších automatů, které najdete v našem casinu jsou ty, které byly inspirovány filmovými hrdiny. Postavy jako Iron Man nebo Spider-Man tak můžete obdivovat nejen na plátnech kin, ale mohou vám přinést velké výhry na automatech našeho Casina Black.

Pojďme si představit jednotlivé automaty:

The Dark Knight

The Dark Knight je nejnovější automat z dílny Microgamingu. Jedná se o 5 válcový automat, na kterém je 143 výherních možností.

Symboly obsahují tzv. Wild a Scatter symboly. Ty umožňují nahradit chybějící správný symbol, abyste mohli vyhrát.

Specialitou je funkce se symbolem Batmana nebo Jokera. Ty se mohou objevit kdykoli během hry a můžete získat všechny možné druhy výher – zatočení zdarma, samotnou výhru, extra wild symboly apod.

Navíc se na hře počítá progresivní jackpot. Ten a samotné zpracování hry dělají automat The Dark Knight jedním z nejatraktivnějším automatem z nabídky Akčních automatů Casina Black.

 

Superman

Kdo by neznal tohoto filmového hrdinu, který skrývá svou pravou identitu za brýlemi a novinářkou legitimací. I tento automat je klasickým video automatem, který má 5 válců a 4 řady. Cílem je dosáhnout výherní kombinace ze symbolů na jakékoliv z vybratelných řad. Výplaty závisejí na sázce na řadu a výherní kombinaci ze symbol, které bylo dosaženo.

Kromě klasických výher je možné získat zatočení zdarma a bonusové výhry například za symbol samotného Supermana. 10 zatočení zdarma Superman je uděleno, když se Superman objeví na válcích 2,3 a 4.

Automat najdete v záložce Akční automaty v Casinu Black.

 

Iron Man

Dalším filmovým hrdinou je Tony Stark v obleku Iron Mana. Ten se nyní ukazuje i v automatu našeho Casina. Iron Man je 5 válcový hrací automat s 25 řadami.

Nejvyšší výhry získáte při zobrazení symbolu samotného Iron Mana. Při všech pěti symbolech v řadě získáte 5000 násobek své sázky.

Samozřejmostí jsou speciální funkce a hry. Příklad je hra Raketový útok, který se objeví, když se kdekoliv na válcích tři nebo více obrázkových symbolů.

Pokud máte rádi tohoto sarkastického filmového hrdinu, měli byste vyzkoušet i náš automat a zkusit své štěstí.

 

Hellboy

Dalším komiksovým hrdinou, kterého můžete potkat v našem casinu, je Hellboy. Tento silný chlapík, který stojí na straně dobra, může pomoci i vám k pěkné výhře.

Jedná se o 5 válcový automat s 3 řadami a 20 výherními kombinacemi.

Jak už se stalo pravidlem našich automatů, tak i zde máte možnost získat volná zatočení, bonusy a další vychytávky. Příklad může být Super mode funkce, za kterou dostane 10 zatočení zdarma. Pokud se objeví 3 a více symbolů s Hellboyovou rukou, aktivuje se Underworld Bonus game. Jedná se o bonusovou hru, ve které můžete vyhrát až 33600 mincí. Cestujete čtyřmi tunely do podzemí, abyste našli Relikvie moci. Hellboy logo jako symbol je wild symbol. Tím se zdvojnásobí výhry na válcích.

Ať už na filmovém plátně, tak v našem automatu se jedná o zajímavou podívanou s mnoha speciálními bonusy, které dělají automat zajímavým a jedinečným. Určitě si hru vyzkoušet v našem Casinu Black.

 

Spider-man

Jedním z nejoblíbenějším a nejstarších hrdinů je Spiderman. Peter Parker, který se po kousnutí zmutovaným pavoukem, stane hrdinou.

Casino Unibet ve spolupráci s Microgamingem si připravilo pro všechny své hráče tento tématický, 5 válcový automat. Kromě klasické výhry ze jednotlivých symbolů se na automatu počítá progresivní jackpot. Jeho aktuální výši najdete v levém horním rohu.

Výsadou našich tématických automatů jsou speciální funkce a bonusy ve hře. Funkce Spiderweb se objeví, když se symbol Spidermana objeví na válcích 2 a 4. Po výplatě výherních kombinací se ze všech pozic na válci 3 stanou náhrady.

Funkce Spiderman – je spuštěna, když se objeví 3 nebo více log Scattered. Hrajte pak funkci volné hry nebo Venom. Při funkci Volné hry je uděleno 15 volných her a všechny ceny jsou zdvojnásobeny. Funkce Venom – Spiderman musí najít a bojovat proti Venomovi. Pokud vyhraje, je vyplacena výhra. Pokud nevyhraje, je udělena cena útěchy a funkce končí.

 

Ať už jste fanouškem Batmana, Spidermana nebo jiného filmového hrdiny na našich akčních automatech si každý přijde na své. Součástí her jsou bonusové hry a funkce, které točení na automatech přenáší na jinou úroveň zábavy.

Všechny a mnoho dalších automatů najdete v našem Casinu Black v záložce Akční automaty!