Lev Praha i Slovan Bratislava mají poslední šanci na zvrat

Playoff KHL je v plném proudu a poslední šanci něco udělat s nepříznivým stavem v sérii mají celky Lev Praha a Slovan Bratislava. Oba dva totiž v osmifinálové sérii prohrávají se svými soupeři 0:3 na zápasy a dnes je čeká druhé domácí utkání.

HC Lev - CSKA Moskva (pondělí 19:00)

Kurzy na utkání: 2.45 - 3.75 - 2.50

TIP: 10

Velmi těžký úkol před sebou má pražský Lev. Pokud chce pomyslet na postup do dalšího kola playoff KHL, musí dnes bezpodmínečně doma proti CSKA Moskva uspět. Stav série je totiž 3:0 ve prospěch týmu z hlavního města Ruska a Lev je tak na pokraji vyřazení.

Včerejší zápas skončil 3:1 ve prospěch CSKA Moskva, ve dvou zápasech na půdě CSKA přitom Lev útočil na zisk minimálně jednoho bodu, oba dva zápasy v Rusku skončily 3:2 po prodloužení. Lev však na svého osmifinálového soupeře zahrát neumí, což dokazují všechny vzájemné výsledky z letošní sezóny, vždy uspěl tým z Moskvy. Kurzy na čtvrtý zápas série jsou velmi vyrovnané, Lev má poslední šanci a dokáže ji tentokrát využít, čímž sníži stav série na 1:3.

Slovan Bratislava - UHC Dynamo Moskva (pondělí 19:00)

Kurzy na utkání: 2.80 - 3.95 - 2.15

TIP: 10

V naprosto shodné situaci je slovenský Slovan Bratislava. Ten v sérii prot Dynamu Moskva také prohrává 0:3 na zápasy a dnes musí uspět, pokud si chce zahrát ještě další zápas a neskončit sezónu. Slovan ve včerejším domácím zápase podlehl 2:4 a nejblíže měl k zisku bodu ve druhém zápase na půdě Dynama, ve kterém zvítězil domácí tým také až v prodloužení.

Ani Slovan Bratislava nedokázal v letošní sezóně svého osmifinálového soupeře porazit ani jednou a vše hraje do karet celku z hlavního města Ruska. V tomto případě jsou také kurzy ve prospěch Dynama Moskva a o nějakém zvratu v sérii už se pravděpodobně hovořit nedá. Slovan by však mohl dnes udělat alespoň dílčí úspěch a rozhodně se vyplatí tentokrát zariskovat a vsadit si na úspěch celku z Bratislavy.

Na ostatní zápasy playoff KHL si můžete vsadit zde!