Liberec startuje boj o postup ze skupiny EL. S Udinese překvapil, tak proč ne ve Freiburgu?


Začínají základní skupiny Evropské ligy. Naštěstí i se Slovanem Liberec. Ten jede do Freiburgu, kde bude bojovat o důležité body. Překvapí podobně jako na půdě Udinese?

21:05 SC Freiburg - Slovan Liberec 1,70 - 3,50 - 4,75

Bundesligový Freiburg je pro Liberec tým, s kterým by měl bojovat o postup do další fáze Evropské ligy. Začíná prvním zápasem na jeho půdě, tedy hned zostra. Svěřenci Jaroslava Šilhavého chtějí opět překvapit.

Německému celku se v lize zatím vůbec nedaří a s pouhými dvěma body je na předposledním místě tabulky. V sestavě Freiburgu zatím neuvidíme kvůli zraněním Čechy Vladimíra Daridu a Václava Pilaře, nastoupit by nemusel ani Pavel Krmaš. V útoku zřejmě dostane přednost ostřílený Hanke.

Už osm let nevyhrál český klub nad bundesligovým týmem. Toto čekání chce utnout nažhavený Liberec. V generálce remizoval úřadujícím mistrem Viktorií Plzeň 1:1, v EL se dostal přes takové týmy jako je Curych či Udinese. Tým je kompletní a natěšený na další výzvu.

Freiburg bodoval v zápasech v německé lize, kde nebyl favorizovaný. Vědom si role favorita, vstupu do soutěže a snahy o získání sebevědomý, může začít opatrně zezadu. Liberec se zřejmě bezhlavě také nikam nepožene, bude čekat jako proti Udinese na správnou příležitost. Proto můžete vsadit, že v první půli nepadne více jak jedna branka. Pokud věříte v další úspěch Severočechů, zariskujte v pěkném kurzu a vsaďte jejich neprohru.

Tipy: Gólů celkem - 1. poločas (méně 1,5), Neprohra hostů

Na několik dalčích zápasů programu Evropské ligy najdete kurzy zde!