Liga mistrů: Juventus, který dotahuje skóruje jako první


Nabízíme Vám tipy na odvety čtvrfinále Ligy mistrů. U Juventusu se nabízí sázka, že skóruje jako první. Barcelona má z prvního utkání výhodný výsledek, doma ho potvrdí a vyhraje.

Barcelona - PSG 1.33 - 5.25 - 9.00

Je vždy těžké tipovat na výsledek, když hraje Barcelona v domácím prostředí. Není pravděpodobné, že by PSG mohlo alespoň remizovat. Můžeme tedy věřit v kvalitu Barcelony, už jen kvůli tomu, jak si v domácím prostředí v osmifinále poradila s AC Milán.

Co by se mohlo francouzskému týmu povést je to, aby na Nou Campu skóroval. Barcelona doma dostala branku v šesti z posledních devíti utkání, PSG se v Paříži dvakrát prosadilo, tak můžete vsadit na to, že oba týmy budou skórovat. Dále se také nabízí sázka, že Barcelona skóruje v obou poločasech.

Juventus  - Bayern Mnichov 2.80 - 3.50 - 2.45

Bayern zvítězil doma s přehledem, ale italský celek ještě neodepisujme. Brzký gól může bavorský klub znervóznit podobně jako se to stalo s Arsenalem v Allianz Areně. 

Na výhru Juventusu je atraktivní kurz 2,80, zajímavější je možná i tip remíza anuluje sázku na Juve za kurz 1,96. Domácí budou muset útočit a na to, že dají první branku, je kurz 2,05.

Pojistit se dá i tipem na to, že Juventus bude mít více střel (1,85). Více se věří na postup Bayernu, a tak jsou na něj vypsány nízké kurzy.