Manchester hraje v Liverpoolu, Arsenal se střetne s Tottenhamem


Nedělní program Premier League přinese dva velmi atraktivní zápasy. Na Anfield Road se představí úřadující mistr z Manchesteru United, Arsenal pak v pozdním odpoledni přivítá Tottenham. V obou utkáních je velmi těžké hledat favorita. Který z týmů bude úspěšný?

Liverpool - Manchester United 2,55 - 3,35 - 2,85

Neděle 14.30

Fotbalisty Manchesteru United čeká v úvodu ligového ročníku další velmi těžký zápas. Po pondělním šlágru s Chelsea jede na Anfiel Road, kde to nebýá snadné. V posledních letech je mužstvo United úspěšnější než Liverpool, dokonce ho už překonalo v počtu získaných mistrovských titulů.

Letos Liverpool vstoupil do sezony lépe, ale je třeba poznamenat, že měl papírově slabší soupeře. V obou kolech spoléhal na výtečnou obranu, která zatím nepropustila jediný gól, a útočníka Sturridge. Ten rozhodl obě ligová střetnutí. Fotbalivé Manchesteru pod novým manažerem Davidem Moyesem vyhráli na půdě týmu Swansea vysoko 4:1 a pak ve zmiňovaném zápase s "blues" remizovali.

Co se týče vzájemné bilance klubů, je velmi zajímavé to, že poslední čtyři zápasy skončily výsledkem 2:1. Třikrát se však za tří bodů radoval celek United. Liverpool tak má soupeři co oplácet, přičemž opět bude sázet na velmi dobrou defenzivu. United nejspíš bude o něco aktivnější, ale domácí neprohrají. Je pravděpodobné, že se soupeři rozejdou smírně.

Tip: 0

Arsenal - Tottenham Hotspur 2,15 - 3,45 - 3,40

Neděle 17.00

Londýn bude na nohou, na moderním stadionu Emirates Stadium proti sobě nastoupí Arsenal a Tottenham. Oba kluby mají pohárové ambice a obě mužstva jsou natolik zkušená, že moc dobře ví, jak důležité je mít dobrý start. Divíci se mohou těšit na ofenzivní fotbal, oba týmy chtějí za každou cenu zvítězit.

Arsenal o to víc, že první domácí utkání prohrál a vše musel napravovat ve venkovním zápase ve Fulhamu. Oba jeho výsledky v letošním ročníku Premier League měly podobu 3:1. To tým Spurs dvakrát hrál 1:0, ovšem v obou případech to znamenalo důležité vítězství. Tottenham takto pokořil týmy Crystal Palace a Swansea, což se očekávalo. Teď mužstvo čeká zdatnější protivník.

Co říká bilance vzájemných utkání? Že vyhrává domácí tým! Arsenal dokonce dvakrát za sebou na svém stadionu Tottenham porazil divokým výsledkem 5:2. V zápasech těchto dvou týmů vůbec padá hodně branek, v posledních osmi duelech vždy minimálně tři góly diváci viděli. Také nyní předpokládám, že se dočkáme slušného počtu gólů. Je možné, že zápas skončí výsledkem 2:2.

Tip: 0