Manchester United - Arsenal: 10 nejzajímavějších sázek


10. Manchester United vyhrál šest z devíti posledních zápasů, ve kterých se s Arsenalem střetl. Kurz na výhru úřadujícího anglického šampiona je 2.30.

9. Dva z těchto zápasů skončilo remízou. Na dělbu bodů si můžete vsadit v kurzu 3.45.

8. V novodobé éře Premier League vyhráli Gunners na Old Trafford jen třikrát. Šance, že se jim to povede počtvrté, je 3.15:1.

7. Robin van Persie skóroval ve čtyřech vzájemných zápasech dvakrát za oba kluby. Otevře podle vás skóre zápasu? Pak je možnost vsadit v kurzu 5.25.

6. Arsenal rozvlnil síť soupeře v každém ligovém zápase letošní sezony. Každá série jednou končí. Udrží United čísté konto? Kurz 3.35.

5. Wayne Rooney dal tomuto londýnskému klubu už deset branek. Jak si povede tentokrát? Pokud věříte, že dá anglický útočník alespoň jednu branku, pak je možno vsadit v kurzu 2.75.

4. A zase Rooney. Anglický reprezentant dal svůj první gól v Premier League, první gól v Premier League za Manchester a stý ligový gól v Premier League vždy proti Arsenalu. Střelecky mu se mu proti Gunners daří, takže není úplně mimo vsadit na to, že dá minimálně dvě branky. Kurz 10.00.

Rooneyho první gól v Premier League: 

3. Aaron Ramsey vstřelil šest gólů v sedmi ligových utkáních. Pokud se trefí v zápase jako první, pak bude zužitkován kurz 11.00.

2. V minulé sezoně zvítězil Manchester doma nad Arsenalem 2:1. Nyní si na tento výsledek můžete vsadit v kurzu 9.00.

1. Když se ještě vrátíme k poslednímu vzájemném střetnutí na Old Trafford, tak je možno zmínit, že výsledek upravil na konečných 2:1 Santi Cazorla v 95. minutě. Bude opět ten, kdo se jako poslední zápíše mezi úspěšné střelce? Kurz 12.50.