mountfield HK čeká těžká zkouška, narazí na Růžičkovu Slavii


Slavia Praha stíhá na čele tabulky vedoucí Spartu. V rámci 17. kola do 02 Areny zavítá Hradec Králové. Mezi Třincem a Plzní se očekávají gólové hody.

17:00 Oceláři Třinec – HC Plzeň 1929 2,10 - 4,10 - 2,75

Souboj sousedů v tabulce. Třinec se potýká se špatnou formou. Z posledních pěti zápasů získala pouhých pět bodů. V těchto zápasech trpí i defenzivní složka Ocelářů, ti totiž dostali ve zmíněných pěti zápasech dvacet branek, tedy čtyři na zápas.

Třinec už může počítat s druhým nejlepším střelcem ligy Martinem Adamským, který absentoval v předchozích dvou kolech. Plzeň má stejně bodů jako její protivník a může mu odskočit.

Tip: Více jak 5,5 gólu

18:15 Slavia Praha – Mountfield HK 1,95 - 4,15 - 3,00

Hosté z Hradce Králové překvapují. V posledních zápasech si dokázali poradit například s Třincem, Plzní či Vítkovicemi. Teď však čeká Mountfield těžká zkouška. Slavia pětkrát v řadě zvítězila a šlape na paty vedoucí Spartě.

Hradec Králové nebodoval na hřišti soupeřů jen jednou, a to proti Spartě. Je nejlepším týmem na hřišti soupeřů, Slavia zase druhým nejlepším v domácím prostředí. Spolehnout se mohou domácí na dobrou ofenzivu v čele se skvělým Dominikem Furchem, v útoku se stará o gólový přísun Jaroslav Bednář.

Tip: Výhra domácích

Další zápasy 17. kola naleznete zde!