Na programu je kanadské derby, Toronto si chce opět vyšlápnout na Montreal


V noci se hrají čtyři zápasy NHL. To nejzajímavější se odehraje Air Canada Centre. Uzavírejte sázky na Toronto, pokud věříte, že bude opět slavit. Tomáš Plekanec a spol. chtějí ukončit trápení proti svému rivalovi.

01:30 Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 2,45 - 3,75 - 2,55

Třetí vzájemné střetnutí obou celků v sezóně. Předchozí dvě zvládlo na ledě Canadiens Toronto a připsalo si výhry 2:1 a z 9. února má Montreal pořádně co oplácet, když prohrál 6:0. Montreal v letošní sezóně prohrál jen čtyřikrát v základní hrací době a dvakrát právě s Torontem.

Od poslední drtivé porážky Canadiens v základní hrací době neprohráli a mají statistiku 6 výher a 2 porážky, kdy se hrálo nad rámec šedesáti minut. Pokud věříte, že Toronto to tentokrát tak snadné mít nebude, může vsadit neprohru hostů v kurzu 1,50. Zlepšila se i obrana v čele s brankářem Carey Pricem, jen deset branek z osmi zápasů skončilo v síti Montrealu. Že dají domácí méně než 2,5 branky vsázejte v kurzu 1,77.

Toronto v Air Canada Centre rozhodně není stabilní, dokazuje to vyrovnaná statistika 4 výher a 4 porážek. Domácí se budou spoléhat Kessela či Kadriho, hosté k české radosti spoléhají na Tomáše Plekance, nejproduktivnějším hráčem klubu je pak Pacioretty. Můžete si vsadit i na to, že se prosadí Kessel či Plekanec.

Sázky na zbývající tři zápasy naleznete zde.