Oscar je ze svého debutu nadšený, ale mrzí ho remíza s Juventusem


Ve včerejším utkání Ligy mistrů zazářil v dresu Chelsea brazilský mladík Oscar. Ten se v utkání trefil dvakrát nádherně do sítě Juventusu a po zápase přiznal, že se svým výkonem je spokojený. Bohužel byl zklamaný z výsledku utkání, Chelsea vedení 2:0 neudržela a s Juventusem remizovala doma 2:2.

Oscar přestoupil do Chelsea v létě z brazilského klubu Internacional za 31 milionů eur a zatím příliš příležitostí od manažera Di Mattea nedostal. Nyní se mu povedlo utkání v Lize mistrů a dá se předpokládat, že bude dostávat více šancí. "V Brazílii bylo mým snem zahrát si evropskou Ligu mistrů a jsem moc rád, že se mi to povedlo," řekl talentovaný Brazilec.

"Má před sebou velikou budoucnost, nejen v Chelsea, ale i v brazilské reprezentaci. Včera večer ukázal, co v něm je a já doufám, že bude pro Chelsea velikým přínosem," řekl jeho spoluhráč z Chelsea i brazilské reprezentace David Luiz.

Oscar letos nastoupil teprve ke svému čtvrtému utkání za Chelsea a vůbec poprvé se objevil v základní sestavě. I když Chelsea nedokázala nadějné vedení udržet, on o sobě dal výrazně vědět a zamotal tak trenérovi Di Matteovi hlavu. V lize letos odehrál zatím pouze 61 minut a dá se předpokládat, že jeho hrací čas půjde každým měsícem výrazně nahoru.