Čtvrtfinále MS v basketbalu do 19 let bez české účasti


Čeští basketbalisté obsadili na domácím mistrovství světa do 19 let čtrnácté místo. Ve skupině o umístění porazili v posledním zápase Senegal 80:78. Od pátku jsou však na programu vyřazovací boje prestižního turnaje a vy můžete být u toho.

Všechny čtvrtfinálové zápasy se odehrají v pátek a dvojice pro čtvrtfinále jsou následující:

Litva - Čína (pátek 13:15)

Kurzy na utkání: 1.18 - 4.30

Španělsko - Austrálie (pátek 15:30)

Kurzy na utkání: budou doplněny

Chorvatsko - Srbsko (pátek 19:00)

Kurzy na utkání: budou doplněny

Kanada - USA (pátek 20:15)

Kurzy na utkání: budou doplněny

Dva hlavní favorité celého playoff jsou pochopitelně vítězové svých osmifinálových skupin, tedy Španělsko a USA. V osmifinále skupiny E skončila druhá o skóre za Španělskem Litva, která se o semifinále utká s ambiciózní reprezentací Číny. Od tohoto duelu se očekává pořádně vyrovnaná bitva.

Dalším čtvrtfinálovým zápasem je utkání mezi Chorvatskem a Srbskem. Srbové překvapovali svými výkony během celého MS a jsou černým koněm celého playoff, proti Chorvatsku rozhodně budou chtít uspět a navázat na své skvělé výkony ze základních skupin.

Zbylé dva čtvrtfinálové zápasy mají jasného favorita. Španělsko by si mělo s Austrálií poradit, stejně tak Američané se sousedy z Kanady. Tomu napovídají také kurzy na tyto dva zápasy. Zápasy můžete vidět na vlastní oči, jelikož mistrovství světa probíhá nyní přímo v Praze

Ostatní sázkové příležitosti na MS v basketu do 19 let naleznete zde!