Dojdou si Spurs pro mečbol? James a spol. musí


Finále NBA bude ještě zajímavé. Velcí favoriti Miami Heat musí na palubovce San Antonia vyhrát, nebo budou v problémech. Sázejte, stav série je 2:1 pro Spurs.

03:05 San Antonio Spurs - Miami Heat 1,91 - 14,50 - 2,03

Miami má svému soupeři co oplácet. Ve třetím utkání finále to bylo drtivé vítězství o 36 bodů pro Spurs. Úspěch tkvěl především ve střelbě trojek. Spurs jich dal celkem šestnáct a zářili hlavně Green a Neal. Prvně jmenovaný je mezi pěti nejlepšími trojkaři play-off.

James zaznamenal v minulém utkání jen 15 bodů, obrana Spurs pracovala spolehlivě. Miami si bude muset pohlídat začátek utkání. Pokud se to Miami podaří, má šanci na úspěch. Zdravotní stav Tonyho Parkera je nejistý, ve třetím utkání série si přivodil problémy s kotníkem. Jeho případná neúčast by byla pro Miami velkou výhodou.

  • Ve dvanácti ze třinácti případů, ten tým, který vyhrál třetí finále, vyhrál i celou finálovou sérii.
  • Miami vyhrálo v San Antoniu jen 3 z 22 zápasů v historii.
  • Když se Miami dostane v play-off přes hranici 90 bodů má bilanci 11:2.

Přestože více aspektů hovoří spíše pro San Antonio, Miami ve čtvrtém utkání zabere a kdy jindy vsadit floridský celek v kurzu vyšším než 2,00. Každý zápas je jiný a Miami by mohlo srovnat stav série na 2:2 - výsledek na konci čtvrté čtvrtiny: Miami. K tomu, aby bylo Miami úspěšné, potřebuje utkání, kde budou padat body, nabízí se i sázka - bodů celkem pro hosty včetně nastavení: více 93.