Nachystej se na NBA s Unibetem. Další bonus už je ready!


Unikátní, fenomenální a magický byl poslední zápas kariéry Kobe Bryanta. 60 bodů? Naprostá šílenost z šikovných "pracek" legendy Lakers. Přesně tak by měla končit každá základní část amerických soutěží, aby fanoušci byli správně nažhaveni na vyřazovací souboje. Na nic se nečeká a hned se jde do tuhého. Play Off NBA je tady a Unibet bude opět u toho! Kdo zastaví nadvládu Golden State Warriors? Povede se to vůbec někomu? Sobota podvečer středoevropského času, to je datum, kdy propuknou napínavé souboje, které budou rozhodovat každé doskoky, každé trojky a vítěz bude znám až v poslední sekundě. 

Stejně jako jsme informovali o NHL Play Off, tak i na basketbal si Unibet připravil širokou nabídku a to včetně kurzů na vítěze konferencí a celkového vítěze. Kdy jindy si vsadit na budoucího šampiona, než teď?

Letos jsou favorité konferencí jasní. Na východě Cavaliers, na západě zase Warriors. Určitě by ale měli být takovými favority, jak naznačují kurzy? Šance týmů ve vyřazovacích částech jsou jiné, než v základní části a tak je více než pravděpodobné, že se dočkáme nějakého toho překvapení!

A proč to nezkusit, když je tady Unibet opět s výhodnou promo akcí a nabídkou bonusu? 

Do začátku prvního sobotního zápasu, čili střetu Raptors s Pacers máte šanci jít "na jistotu"! Pro ty, kteří si do soboty 18:30 vsadí na vítěze NBA 2016, platí možnost vrácení vkladu při neúspěchu!

Jak to funguje? Zápasy NBA Play Off bývají ošemetné a náročné. Hraje se na 4 vítězné zápasy a může se stát, že při posledním zápase favoritovi dojde dech. Jedna chyba může stát titul. Unibet s těmito týmy soucítí, a když si si vyberete favorita pro vítěze NBA, vsadíte na něj a daný tým vypadne v 7. zápas, vrátíme vám vklad až do výše 1250 Kč!

Takže tentokrát máte možnost vydělat velký balík a neriskovat! K tomu všemu se můžete spolehnout na každý zápas v živém přenosu od Unibet TV! Z mobilu i z tabletu kontrolujete své sázky a stihnete i každou live sázku!

Podrobné pravidla akce najdete na odkaze ZDE:

Prožijte magické play of NBA a bavte se tím nejlepším, co nabízí Unibet pro vás!