Nejlepší basketbalista světa znovu ukázal svou jedinečnost [VIDEO]


Mnozí ho považují za nejlepšího basketbalistu současnosti. Sedmadvacetiletý borec hrající za Golden State Warriors se v loňské sezóně NBA stal nejužitečnějším hráčem celé sezóny a hned na začátku té nové ukázal svou jedinečnost. V utkání proti New Orleans předvedl nadlidský výkon a připsal si 53 bodů.

Golden State už se na začátku letošní sezóny potkalo s Pelikány z New Orleans dvakrát a pokaždé zvítězilo. V prvním duelu zvítězilo 111:95, nejlepší hráč zápasu Stephen Curry nastřílel v jedné čtvrtině 24 bodů a celkem v utkání 40, tedy více než třetinu bodů svého týmu. Teď ve druhém zápase zazářil ještě víc a na výhře 134:120 se podílel 53 body a 9 asistencemi.

PŘEČTĚTE SI VÍCE:

Upovídaný Mourinho je v koncích. Po další porážce neměl co říct [VIDEO]

Golden State Warriors jsou vítězem loňského ročníku NBA a právě Stephen Curry je ústřední postavou tohohle celku plného talentovaných borců. Mezi basketbalovými odborníky je dokonce považován za nejlepšího basketbalistu světa a není se čemu divit. Pokud bude v průběhu celé sezóny předvádět výkony, jaké předvedl nyní proti Pelikánům, není o jeho pozici pochyb.

VIDEO: Stephen Curry a jeho 53 bodů proti New Orleans

Na basketbalovou NBA si můžete vsadit ZDE.