Nymburk míří za odvetou do Kyjeva, vsaďte si na basketbalovou Euroligu


Nevíte co s penězi? Pojďte si vsadit s Unibetem a vyhrajte pořádný balík, sázkám se hranice nekladou. Basketbalový Nymburk hraje v Eurolize o první místo ve skupině a při postupu do osmifinále tak může mít skvělou výchozí pozici.

Český basketbalový suverén z Nymburka se v odvetném utkání postaví znovu proti nepříjemnému ukrajinskému soupeři Budivelniku Kyjev. V případě úspěchu může Nymburk postoupit do osmifinále dokonce z prvního místa a může se tak stát i v případě, že prohraje o 12 bodů. Vzájemný domácí zápas totiž Nymburk vyhrál 91:78 a má tak lepší bilanci.

První vzájemné střetnutí obou celků bylo také zároveň vůbec prvním zápasem ve skupině. Na domácí půdě však bude Kyjev mnohem nebezpečnějším soupeřem, což naznačují také kurzy sázkové kanceláře Unibet, které tentokrát favorizují domácí tým. Další dva zápasy na domácí půdě Kyjev vyhrála, Hapoel Jeruzalém porazila 84:77 a Prienai 84:57.

Letošní cíl Nymburku je dostat se mezi nejlepších osm celků celé Euroligy a pokud by skončil český tým ve skupině první, měl by do osmifinále skvělou výchozí pozici. Venkovní duely však zatím Nymburk letos příliš nezvládá. Ve VTB lize prohrál všechny čtyři zápasy a v rámci Euroligy neuspěl na půdě Prienai. 

Nymburk se navíc musí potýkat se zraněním klíčového pivota Petra Bendy, k němu navíc chybí rozehrávač A. J. Abrams. V průběhu týdne však přišla zpráva, že klub angažoval bývalého hráče Cibony Záhřeb Tweetyho Cartera. Domácí jsou podle kurzů favoritem zápasu, ale na Nymburk si rozhodně můžete zkusit vsadit. Riskantnější sázka je přímo na utkání, ale kromě toho můžete i určit, jaký handicap domácím určit. Na handicap - 4 pro domácí je kurz na vítězství Nymburku 1,92.

Budivelnik Kyjev - ČEZ Basketbal Nymburk (18:00)

Kurzy na utkání: 1,48 - 2,65

Handicap -4: 1,88 - 1,92

Ostatní sázkové příležitosti na basketbalovou Euroligu naleznete zde.