Vsaďte si na ženské basketbalové semifinále. Španělské a francouzské favoritky míří za zlatem


Mistrovství Evropy v ženském basketbalu spěje ke svému závěru, Srbky s Turkami se pokusí o zázrak v podobě vyřazení favoritek.

Španělsko - Srbsko, pátek 17:00

Kurzy: 1,07 - 8,25

Že evropská basketbalová velmoc Španělsko přejde přes Srbky do finále, o tom pochybuje jen málokdo. Španělky vyhrály všechny své zápasy na mistrovství, pětkrát v řadě vyhrály přinejmenším o třináct bodů. Že se jim to povede i napošesté, si vsaďte ve výborném kurzu 1,90.

Pro ty, kdo preferují nižší kurzy a vyšší jistotu, vypsali naši boomakeři kurz 1,35 na to, že Španělsko vyhraje nejen celý zápas, ale bude vést i v poločase. A to rozhodně stojí zato.

Turecko - Francie, pátek 20:00

Kurzy: 4,50 - 1,20

Trochu vyrovnanější duel by se měl hrát večer, i tady je však všeobecně očekávaný jen jeden vítěz - Francie. U Turecka platí pravidlo těžko na cvičišti, lehko na bojišti a po mizerné přípravě, ve které dostalo mimo jiné výprask 73:38 od Švédek, se na závěrečném turnaji dokázalo vyhecovat a kromě Španělska porazilo všechny soupeřky.

Francouzky na druhou stranu vyhrávají mnohem přesvědčivěji, a co to znamená prohrát, neví už jedenáct zápasů. Naposledy prohrály skoro před rokem na olympijském turnaji, když podlehly supersilným Američankám.