Češi hrají na ME v basketbalu o všechno, musí porazit silné Chorvaty


Po delší době předvádí český národní mužský basketbalový tým kvalitní výkony a na mistrovství Evropy je stále ve hře o postup do další fáze. Ve velmi silné skupině se v posledním utkání postaví proti nadupaným Chorvatům, podaří se českým basketbalistům uspět?

Chorvatsko - Česká republika (pondělí 17:45)

Kurzy na utkání: 1.40 - 2.95

TIP UNIBETU: 2

Český národní tým si zatím ve skupině připsal dvě vítězství a dvě porážky. Prohrál s domácími Slovinci a s hlavním favoritem skupiny ze Španělska, poté si poradil s Polskem a naposledy včera přejel Gruzii. Nyní se jedná o klíčové utkání proti Chorvatsku, které naši musí zvládnout.

Chorvati jsou na tom totiž před utkáním lépe a mají na kontě tři vítězství, z toho jedno v prodloužení a pouze jedinou porážku od španělských basketbalistů. Také kurzy napovídají tomu, že Chorvatsko je v utkání favoritem, ale Češi byli zatím vždy v každém zápase outsiderem a přesto mají na kontě už šest bodů.

Dnešní rozhodující duel se hraje od 17:45 a český tým bude znovu spoléhat zejména na dva tahouny týmu Jana Veselého a Tomáše Satoranského. Podle statistik patří Honza Veselý k nejlepším hráčům celého šampionátu a právě on je tím mužem, který může českou reprezentaci dovést k úspěchu proti silným Chorvatům. Za poslední roky jsme se proti Chorvatům nepostavili ani jednou, protože český nároďák vždy na velkých akcích chyběl. Podaří se mu nyní zlomit prokletí a postoupit dál? Náš bookmaker si myslí, že se stane další překvapení a český tým naváže na včerejší výkon s Gruzií a porazí také Chorvaty.

Na ostatní zápasy ME v basketbalu si můžete vsadit zde!