Indiana zatápí favoritovi z Miami. Výkon Jamese bude v pátém utkání klíčový


Páté utkání Východní konference NBA a stav je překvapivě vyrovnaný. Favorit z Miami musí zabrat, věříte mu proti Indianě? Domácí budou doufat v další střelecké představení klíčového LeBrona Jamese.

02:35 Miami Heat - Indiana Pacers 1,27 - 15,00 - 4,30

San Antonio Spurs po hladkém vítězství 4:0 nad Memphisem čeká na finálového soupeře. Favorit celé soutěže a obhájce titul Miami Heat dostává zabrat od Indiany Pacers, stav je zatím 2:2 a páté utkání bude hostit Miami.

Statistiky obou týmů jsou vyrovnané:

  • Miami dalo v sérii 402 bodů, Indiana 394
  • Střelba z pole: Miami 47 % - Indiana 46%
  • Střelba za tři body: Miami 37 % - Indiana 34%

Miami více nutí soupeře ke ztrátám, Indiana je zase lepší v doskocích díky Hibbertovi a Westovi. Miami nemá typického centra, proto urostlý Hibbert dostává dost prostoru a těží z toho (minulé utkání 23 bodů). Pod košem se snaží za Heat pracovat Chris Bosh, který má 13,5 bodu na zápas a necelých 7 doskoků v playoff na zápas.

Nejvíce se bude domácí kouč Eric Spoelstra spoléhat opět na LeBrona Jamese. Ten má skvělý přínos pro tým v koncovkách. V posledních dvou minutách utkání, kdy je rozdíl pět bodů a menší dokáže vzít hru na sebe. Nebude však chtít opakovat předchozí utkání, kdy se teprve popáté v kariéře vyfauloval, Miami zažilo druhý nejhorší zápas, co se týče střelby a Dwayne Wade, který nehraje úplně fit měl mizernou střelbu.

Podaří se nebezpečné Indianě překvapit v Miami a výrazně se přiblížit postupu?

Tipy: Handicap včetně nastavení - Miami - 7,5 bodu, přesný výsledek série Miami vyhraje 4:3

Další sázkové příležitosti na tuto sérii najdete zde.