Startuje také sezóna MOTO GP, poprvé s účastí dvou českých jezdců


Sezóna Formule 1 už má za sebou první dva závody, nyní čekají na start také fanoušci motocyklového závodění. Sezóna Moto GP startuje na začátku dubna a první závod se jede v Kataru. Největšími favority jsou Španělé Jorge Lorenzo a Dani Pedrosa.

Ke svému startu se blíží start sezóny nejvyšší kubatory v motocyklovém závodění, tedy Moto GP. Vůbec poprvé v historii v jedné sezóně uvidíme na startu dva české závodníky, Karla Abrahama a Lukáše Peška. Ti pochopitelně nepatří k hlavním favoritům na boj o titul mistra světa, ale rozhodně nepatří také mezi nejslabší jezdce.

MOTO GP - Vítěz mistrovství jezdců - kurzy:

D. Pedrosa - 2.75

J. Lorenzo - 2.75

M. Marquez - 4.50

V. Rossi - 5.00

C. Crutchlow - 30.00

Čeští jezdci:

Lukáš Pešek - 1500

Karel Abraham - 1500

Kurzy jasně naznačují, že čeští jezdci do boje o titul nezasáhnou. Naopak velmi zajímavý souboj se očekává mezi španělskými favority Jorge Lorenzou a Dani Pedrosou. Také Valentino Rossi stále patří mezi tu největší špičku a může promluvit do boje o titul, spolu s ním má šanci ještě Marc Marquez, u ostatních jezdců už se příliš nepředpokládá, že by mohli do boje o titul zasáhnout.

První závod sezóny začíná první víkend v dubnu v Kataru a Lukáš Pešek s Karlem Abrahamem by rádi dojeli na bodech. První závod také napoví, kdo je na novou sezónu nejlépe připravený a změní kurzy na vítěze letošní sezóny.

Všechny sázkové příležitosti na Moto GP naleznete zde!