VIDEO: Za 11 sekund vymalováno! Ostrý start play-off NFL


Neuvěřitelně začala letošní cesta za grandiózním Super Bowlem. Jedna z nejsledovanějších soutěží světa, NFL v americkém fotbalu, odstartovala první vyřazovací souboje. Jeden zápas a je po sezóně. Některé týmy si vybojovaly přímý postup do čtvrtfinále, některé naopak musí podstoupit osmifinálový souboj. A to byl v sobotních pozdních hodinách případ Houstonu Texans a Kansas City Chiefs.

Zápas začíná úvodním výkopem Texans. Nic neobvyklého. Míč sesbírá jeden z bránících hráčů Chiefs a při úvodním bloku jej nenápadně postrkuje Knilu Davisovi, který s míčem peláší tak šikovně, že se v 11. sekundě dostává přímo na touchdown! Jak se mu to povedlo? Podívejte se na video níže:

VIDEO: 11. sekunda - Touchdown Knila Davise

Chiefs si nejen díky tomuto skvělému začátku zajistili postup do čtvrtfinále play-off NFL, kde se utkají se silným soupeřem, New England Patriots. Zápas s Texans nakonec vyhráli suverénně 30:0.

Kansas chytl zajímavou formu. Drží dlouhou šňůru 11 výher v řadě! Naposledy se jim povedlo prohrát 18. listopadu na půdě Vikings. I Texans pro Kansas neměl být oříšek, ve vzájemných zápasech padli naposledy v roce 2010!

V dalším osmifinálovém souboji se střetli Cincinatti Bengals s Pittsburghem Steelers a po vyrovnaném boji se radují z výhry 18:16 hostující Steelers.

Vyřazovací boje tedy nabízí skvělou podívanou, tak jako každý rok. O místo ve čtvrtfinále si to ještě rozdají Vikings vs. Seehawks a Redskins vs. Packers. Uvidíme další strhující akce a napětí až do konce? Nevíme jak Vy, ale Unibet je na tyhle souboje připravený!