Vsaďte si na volbu českého prezidenta


Sázková kancelář Unibet si pro Vás připravila jednu lukrativní sázkovou příležitost, která se sice odehraje až na začátku v roce 2013, ale kurzy jsou vypsané už nyní a vy můžete vesele uvažovat o tom, na koho si vsadíte. Jedná se o volbu nového českého prezidenta, kromě klasické volby si tak můžete svůj tip dát i na papír a zkusit štěstí, neváhejte.

 

Volba nového českého prezidenta proběhne 27. ledna v roce 2013 a poprvé v historii o této věci mohou rozhodovat lidé. Je-li Vám tedy 18 let, můžete se do volby zapojit. Stejně tak si nyní můžete na volbu vsadit u sázkové kanceláře Unibet, která už vymyslela také kurzy na to, kdo že má vlastně největší šanci stát se novým českým prezidentem.

 

Nový nejvyšší muž republiky na hradě nahradí Václava Klause, který má za sebou dlouhé a úspěšné období. Ve hře je hned sedm různých kandidátů a na začátku nikdo není úplně bez šance, jsou to Jan Fischer, Miloš Zeman, Tomio Okamura, Jiří Dientbier, Karel Schwarzenberg, Jana Bobošíková a Zuzana Roithová.

 

Největším favoritem je s kurzem 1,55 nezávislý Jan Fischer, ten v minulosti sice působil v KSČ, ale už od roku 1989 v žádné další straně nepůsobil, dlouhou dobu byl také předsedou statistického úřadu a také byl ve funkci předsedy rady Evropské unie. Hned za ním je Miloš Zeman (2,50). Jeho životní příběh je všem známý a u českého obyvatelstva má rozhodně velikou podporu.

 

Kromě těchto dvou už jsou kurzy na ostatní kandidáty podstatně vyšší a s největší pravděpodobností se tak dá předpokládat, že o vítězství se popere právě Fischer se Zemanem. určitou naději by mohl mít také třetí Tomio Okamura s kurzem 15,00, u ostatních je zvolení nepravděpodobné, koho si zvolíte Vy, a na koho si vsadíte?

 

Česká republiky – volby (27. ledna 2013)

Jan Fischer – 1,55

Miloš Zeman – 2,50

Tomio Okamura – 15,00

Jiří Dienstbier – 25,00

Karel Schwarzenberg – 30,00

Jana Bobošíková – 100,00

Zuzana Roithová – 150,00