Philadelphia hostí Montreal, kterému se ve Wells Fargo Center příliš nedaříPhiladelphia - Montreal  2,35 - 3,70 - 2,55

Hráči Philadelphie se vrací do Wells Fargo Center po šestizápasovém tripu, ve kterém si dokázali připsat 10 bodů. Při své cestě nestačili pouze na Colorado, kterému podlehli 2:1 a v tabulce východní konference jim tak patří pátá příčka a zisk 47 bodů. Jejich kanadský soupeř má sice o 7 bodů více, ale na ledě Flyers se mu dlouhodobě nedaří. Prohrál zde devětkrát po sobě a během těchto zápasů dokázal vstřelit pouhých 9 gólů.

Počet gólů v zápase?

V zápasech obou týmů padá v sezóně 2013/2014 většinou maximálně 5 branek. Zatímco v případě Philadelphie padl "under" hned pětadvacetkrát u Canandiens to bylo hned třicetkrát. Také poslední dvě vzájemná měření sil nepřinesla příliš otvřené zápasy - 2:1 a 1:4.   

Kdo je ve formě?

V dresu Montrealu je to především Brian Gionta, který skóroval v každém z posledních dvou zápasů. Na opačné straně táhne svůj tým kapitán Claude Giroux, jenž nastřílel šest branek v posledních devíti zápasech. Tento Kanaďan bude mít o motivaci postaráno a bude chtít dokázat trenérům "javorových listů", že při nominaci do Sochi chybovali. Jeho kolega z útoku Jakub Voráček pozvánku na ZOH od kouče Hadamczika obdržel a může tak pokračovat ve svých dobrých výkonech z poslední doby. Voráček je druhým nejproduktivnějším hráčem Flyers (10+20) a společně s Girouxem a nejlepším střelcem týmu Simondsem (14+15) zatápějí soupeřům především v přesilových hrách. 

Kdo se bude podle vás radovat z vítězství?