Premier League nabídne další várku zajímavých utkání


Premier League nikdy nespí, a to ani o vánocích. O víkendu se hraje další kolo nejsledovanější ligy světa a my pro vás máme nachystány některá utkání z víkendového bloku.

Zajímavé utkání se odehraje v neděli na Stamford Bridge. Chelsea přivítá Aston Villu, která si v posledních týdnech vede skvěle.

Blues pod dočasným koučem Benitezem sice nezvládli MS klubů, avšak zejména Fernando Torres začal pravidelně střílet góly. Tým leží na třetí příčce a je pro něj více než důležité, aby v zápase zvítězil a dotáhl se na vedoucí manchesterské duo. Pro španělského kouče hovoří fakt, že ve dvanácti soubojích s Villans, jedenáctkrát neprohrál.

Terry a Mikel nemohou nastoupit kvůli zranění respektive disciplinárnímu trestu.

Villa bude postrádat důležité útočníky Agbonlahora a Benta, k nim se přidal stoper Vlaar. Kouč Lambert tak bude o to víc spoléhat na mladého ostrostřelce Bentekeho.

Způsobí Villans podobné zděšení jako na Liverpoolu?

Chelsea - Aston Villa 1,33 x 5,25 x 9,00

Swansea doma přivítají lídry z Manchesteru United a Red Devils si budou chtít upevnit pole position před hektickým vánočním a silvestrovským programem.

Labutě však spokojení číhají na svou šanci uprostřed tabulky s velice dobrým výhledem na evropské poháry. Kouč Laudrup zatím velmi solidně navazuje na práci předchůdce Rodgerse a výsledky jsou vidět. V posledních šesti zápasech, Swans čtyřikrát neprohráli.

Welšský celek dost možná přivítá zpět na hřišti brankáře Worma, který byl zraněn od října. Obránce Rangel a záložník Hernandez již také trénují a jejich start je na spadnutí.

United zase mohou slavit návrat kapitána Vidiče a dost možná se na trávník dostane Kagawa, který také chyběl několik měsíců.

Red Devils vyhráli pět z posledních šesti zápasů.

Oba kluby na sebe narazily pouze dvakrát a v obou případech zvítězili United.

Swansea - Manchester United 5,00 x 3,75 x 1,68