Exhibice se znovu povedla! Real Top Praha vs. Zlín Stars 6:6


V sobotu odpoledne se odehrála ve Zlíně na stadionu Letná fotbalová exhibice mezi týmy Zlín Stars a Real Top Praha. Jak jsme Vás informovali minulý týden, výtěžek z celé akce putuje pro postižené cyklickou fibrózou. Skvělou zprávou je, že se vybralo na sponzorských darech a dobrovolném vstupném celkem pětadvacet tisíc korun.

Na hřišti se proti sobě v sobotu postavili aktivní i bývalí hráči Zlína na straně týmu Zlín Stars, na druhé straně známé osobnosti a také bývalí fotbalisté v dresu Realu Top Praha. Diváci ve Zlíně mohli vidět takové osobnosti jako jsou Míra Bosák, Jakub Štáfek, Ladislav Hampl a nebo fotbalisté Jiří Jarošík a Luděk Zelenka.

Před hlavním zápasem se na Letné ve Zlíně odehrálo ještě utkání přípravek Zlína a nedalekých Slušovic, v tomto derby zvítězili mladíci ze Slušovic, od pěti hodin poté přišlo na řadu hlavní utkání mezi Zlín Stars a Realem Top Praha.

Související články:

UNIBET PARTNEREM REALU TOP PRAHA!

REAL TOP PRAHA V PRVNÍM UTKÁNÍ SEZÓNY ZVÍTĚZIL NAD STUDENTSKÝM VÝBĚREM

Utkání skončilo remízou 6:6 a bylo se rozhodně na co koukat. Na straně borců ze Zlína si hattrick připsal nejlepší střelec klubu v letošní sezóně Lukáš Železník. Patronem celé akce pak byl herec Ivan Trojan. Manažer Realu Top Praha Alexandr Smita může být s exhibicí velmi spokojen. Účel byl splněn a na cyklickou fibrózu se vybralo přes 25 tisíc korun.

Zápas se hrál 2x40 minut s hokejovým střídáním a bylo se na co dívat. Oba celky ukázaly řadu povedených akcí. Na straně celebrit řídil obranu ze stoperské pozice známý komentátor Míra Bosák, který byl po zápase velmi spokojený. "Bylo to hodně náročné, ale jsem rád, že jsem si zahrál s tak skvělými fotbalisty a navíc za skvělého počasí," pochválil celou akci Bosák.

"Hrací čas byl opravdu náročný, měl jsem co dělat, abych vůbec dohrál," stěžoval si s humorem po zápase známý herec z Okresního přeboru Ladislav Hampl, který mimo jiné dokázal v utkání proměnit pokutový kop. Byla to druhá akce Realu Top Praha v letošní sezóně a další jsou na programu.

Seznam akcí Realu Top Praha v roce 2013 naleznete ZDE!